HİBEBİS
EN

01 Ağustos 2017 SORULAR VE BİLGİ TALEPLERİ HAKKINDA !…

19 Haziran 2017 

Hibe Başvurusuna ilişkin sorularınız ve bilgi talepleriniz HİBEBİS sistemi üzerinden kayıt olunarak ve yazılı şekilde alınmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan telefon numaraları, HİBEBİS sistemine giriş, kayıt ve benzeri nitelikli sorularınız için olup, telefonda hibe çağrısına ilişkin başka bilgi verilmemektedir. 

Bilgi için 19-23 Haziran 2017 tarihlerinde size en yakın Bilgilendirme Toplantısına katılabilir (web-sitemizde Başvuru başlığı altındaki Bilgilendirme Toplantıları bölümünden tarih ve yerler duyurulmaktadır), web sitemizde sağlanan Başvuru rehberleri ve açıklamaları okuduktan sonra HİBEBİS sistemine kayıt olarak her türlü soru ve bilgi talebinize yazılı cevap alabilirsiniz. 

Başvurular 23 Haziran 2017 tarihinde açılacak olup, HİBEBİS üzerinden soru yanıtlama 28 Haziran 2017 tarihinden itibaren yapılacaktır. HİBEBİS kullanımı, kayıt ve uzaktan erişime ilişkin sorularınız dışındaki diğer sorular ve bilgi talepleri Telefon ile veya yüz yüze görüşme yolu ile YAPILMAYACAKTIR. 

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.