HİBEBİS
EN

HABERLER

16 Nisan 2018 Sağlık Bakanlığı ile Protokol İmzalandı

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları’nın öncelik alanları arasında bulunan, Boru Hattı güzergahındaki kırsal bölgelerde sağlık hizmetlerinin kalitesinin ve etkisinin artırılmasının desteklenmesi amacıyla 11 Nisan 2018 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı ile Protokol imzalandı.

İmzalanan Protokol kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalara katkıda bulunmak amacıyla, TANAP Doğal Gaz Boru Hattı güzergahında bulunan 10 ilde sağlık hizmeti veren İl Sağlık Müdürlüklerine tam donanımlı 13 adet acil yardım ambulansı hibe edilecektir.

TANAP tarafından T.C. Sağlık Bakanlığı’na hibe edilecek ambulanslar, Ardahan (1 adet), Kars (1 adet), Erzurum (2 adet), Erzincan (2 adet), Sivas (2 adet), Bayburt (1 adet), Gümüşhane (1 adet), Kırıkkale (1 adet), Kırşehir (1 adet), Yozgat (1 adet) illerine dağıtılacaktır.

TANAP olarak, insan sağlığını koruyacak, iyileştirecek, yaşam kalitesini arttıracak ve Ülkemiz için katkı sağlayacak bir başka Proje’de daha yer almaktan gurur duyuyoruz.

TANAP SEIP ile ilgili detaylı bilgi için www.tanap-seip.com web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.