HİBEBİS
EN

HABERLER

18 Mayıs 2018 Küçük Ölçekli Hibe Projelerinin Uygulanmasına Yönelik Eğitimler Verildi

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) Doğrudan Hibe Fonlama Mekanizması, 1. Hibe Çağrısı kapsamında desteklenmeye uygun bulunan 389 küçük ölçekli proje 19 Nisan 2018 tarihinde JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen imza töreninin ardından uygulanmaya başlamıştır.

Bu kapsamda, 24 – 30 Nisan tarihleri arasında Faydalanıcılara küçük ölçekli hibe projelerinin uygulanmasına yönelik “Hibe Uygulama Eğitimi” verilmiş ve uygulama surecinde dikkat edilecek hususlar aktarılmıştır.

1’er gün süren eğitimlerde proje uygulama süreçlerinde kilit aktörler, hibe sözleşmesinin genel ilkeleri ve hibe sözleşmesinde değişiklik, bütçe bileşenleri, satın alma, raporlama ve görünürlük kuralları ile Hibe Bilgi İzleme Sistemi (HİBEBİS) hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

TANAP SEIP uzmanları, 2018 Mayıs ayı itibariyle projelerin izleme ziyaretlerine başlamayı hedeflemektedir.

TANAP SEIP 1. Hibe Çağrısı kapsamında güzergâh üzerindeki 11 ilde desteklenmeye uygun bulunan orta ve küçük ölçekli 429 projeye yaklaşık 70 milyon TL hibe desteği sağlanmaktadır.

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.