HİBEBİS
EN

HABERLER

06 Nisan 2018 1. HİBE ÇAĞRISI SONUÇLARI AÇIKLANDI

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) Doğrudan Hibe Fonlama Mekanizması 1. Hibe Çağrısı’nın sonuçları belli oldu. TANAP, Çağrı’ya 11 ilden başvuran 433 projeye 70 Milyon TL’nin üzerinde hibe desteği sağlayacak

 

Enerjinin ipek yolu Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP), güzergahı üzerindeki bölge halkının ekonomik ve sosyal kalkınmasını desteklemeyi hedefleyen Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) kapsamındaki 1. Hibe Çağrısı’nın sonuçlarını açıkladı. 21 Şubat-20 Nisan 2017 tarihleri arasında 11 ilden alınan yaklaşık 4 bin 500 başvuru arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda 433 proje fonlanmaya uygun bulundu.

 

Hibe desteği kapsamında, her biri 200 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında bütçeye sahip 40 orta ölçekli proje için 3 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da sözleşme imzalandı. Başvuru sahiplerine proje uygulama süreçlerinde dikkat edilmesi gereken prosedürlerle ilgili olarak 1,5 gün süren ‘Hibe Uygulama Eğitimi’ verildi.

 

TANAP Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Sosyal ve Çevre Direktörü Sayın Fatih ERDEM yaptığı konuşmada, TANAP olarak Boru Hattı güzergahı üzerindeki bölgelere doğrudan katkı sağlayan projelerde yer almaktan gurur duyduklarını dile getirdi.

TANAP SEIP ile ilgili detaylı bilgi için www.tanap-seip.com web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.